fbpx

Versace Döşemelik & Perde Kumaşı

Versace Döşemelik & Perde Kumaşları

Versace Perdelik Kumaş

Evinizdeki mobilyaları yenilemek, dekorasyon tarzınızı değiştirmek, eski moda görüntüden kurtulmak mı istiyorsunuz? Ya da belki de değiştirmek istediğiniz şey tarz değil, sadece koltuk ve kanepelerinizin yenilenmesini arzuluyorsunuz. Ne olura olsun yaşadığınız mekanları yenilemenin hem en uygun fiyatlı, hem en kolay aynı zamanda az masraflı ve en çok çevreci yöntemi ev tekstilinin değiştirilmesinden geçer. Tekstil ürünleri ahşap, metal ve cam mobilyalara kıyasla çok daha uygun fiyatlılardır. Fakat kapladıkları alan yüzey olarak büyük olduğu için iç mekanlardaki en radikal değişimi de onlar sağlarlar. Eğer siz de misafir odanız, yatak odanız ya da dükkan veya ofisinizde farklı bir hava yaratmak ve eskimiş parçalardan kurtulmak istiyorsanız pahalı mobilyalara bakmayı bırakıp kumaşlara yönelin.

Koltuk Kumaşı

Koltuk ve kanepelerinizin görüntüsünden sıkıldıysanız, oturma gruplarınızı yenilemek istiyorsanız acele edip yenilerini almaya kalkmayın. Gereksiz masrafın yanında hiç de çevreci olmayan bu eylemin hiç kimseye faydası olmaz. Onun yerine koltuklarınızı yüzletmeye ne dersiniz?

Döşemelik koltuk kumaşı ile yenilenen koltuklara yüzleme işlemi sırasında başka bakımlar da uygulanır. Gerekirse yaylar değiştiirlir, eskidiyse daha fazla köpük ve yeni yastıklar eklenir. Böylece tamamen yeni bir hisse sahip bir koltuğunuz olur. Buna ek oalrak seçeceğiniz kumaş sayesinde dilerseniz bambaşka bir görüntü ve tarz da yakalamış olursunuz. Yüzletme sonucunda en ideal koltuk ve kanepelere sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken döşemelik kumaşta belli özelliklere dikkat etmektir.

İyi bir döşemelik kumaşta hangi özellikler aranmalı?

Döşemelik kumaşlarda ilk adımda aramanız gereken özellikler pratiklik sağlayacak bir listedir. Örneğin kesinlikle dayanıklı olması gerekir. Perdelerin aksine koltuk kumaşları sürekli olarak temas ettiğimiz tekstil ürünleridir. Bunu kaldıracak şekilde sık dokunmuş, kalın ve kolay sökülemeyen bir cinsten olması gerek. Aynı zamanda da yüzletme işlemi yeni mobilayalar satın almak kadar olmasa da pahalı ve masraflı bir işlemdir. Bir kere yaptırdıktan sonra kanepe ve koltuklarınızı uzun yıllar boyunca kullanmak isteyeceksinizdir. Bu nedenle de sökülmelere ve yıpranmaya dayanıklı kaliteli bir döşemelik kumaş seçmek sizi gereksiz masraftan kurtarır.

Koltuklar en çok lekelenen mobilyalarımız arasında yer alır. Çay, kahve ve şarap gibi içecekler, yemekler özellikle de misafir ağırlarken kolayca dökülebilir. Döşemelik kumaşın kolay silinebilir materyallerden yapılmış olması yıllar boyunca aynı lekeye sahip koltuklarda oturmanızı engelleyecektir. Genelde bu organik ve sentetik materyallerin ideal bir oranda karıştırılması sayesinde elde edilir. Siz de koltuklarınızı yüzletmek için kumaş alışverişi yaparken kumaşların malzemelerine dikkat ederek satış asistanlarından temizlikleri ve bakımları konusunda yardım isteyebilirsiniz.

Bir başka dikkat edilmesi gereken konu ise kumaşların renklendirilmesinde ne tür bir boya kullanıldığı olacaktır. Kaliteli boyalar güneş ışığın etkisiyle solmazlar. Eğer iyi boyalar kullanılmadan renklendirilmiş bir koltuk kumaşı seçerseniz özellikle de yaz günleri perdelerinizi kapalı tutmak zorunda kalabilirsiniz.

Versace döşemelik kumaş

Yukarıda saydığımız özelliklerin hepsine sahip olan bir kumaş türü aramaz pek de kolay olmayacaktır. Pek çok farklı dükkan ve web sitesi gezip her kumaşın materyaline, kalitesine ve kullanılan boyalarına bakmak zorunda kalırsınız. Bunların yanında her ne kadar hakkındaki bilgiler sizin içinizi rahatlatsa da kumaşın kalitesinden koltuklarınızı yüzletip de kullanana kadar tam olarak emin olamazsınız. Işte bu nedenle de zaten kalitesinden emin olduğunuz, yıllardır piyasada olan güvenilir ve lüks dendiği zaman akla gelen ilk isimlerin arasında yer alan bir markayı seçmelisiniz. Iyi bir marka seçimi sizi alacağınız ürünün kalitesini sorgulamaktan kurtarır.

Versace’nin ev tekstil ürünlerinde üstün kalitenin gerektirdiği her özelliği ve daha fazlasını bulacaksınız. Gianni Versace tarafından kurulmuş olan ve tekstil alanında bir dünya lideri olan Versace müşterilerini şımartan lüksü, tartışılmaz kalitesi ve iddiali tasarımlarıyla herkesin rüyalarını süsleyen bir designer markası. Kırmızı halıdaki elbiseleri ve hazır giyim parçalarıyla bütün dünyayı büyüleyen Versace ev tekstili ürünleriyle de kalpleri fethetmeye devam ediyor.

Versace marka döşemelik kumaşlar doygun ve canlı renkleriyle ilk bakışta ilginizi çekecektir. Versace koyu renkleri çok iyi kullanmasıyla bilinen bir markadır. Göz kamaştırıcı lacivertler, dipsiz görünen siyahlar, zengin orman yeşilleri bu markanın sembolü haline gelmiştir. Bunlara bir de yine Versace’nin sembolü sayılan altın rengi işlemeler de eklendiği zaman gösterişin ve lüksün en iyi temsilcisi olan kumaşlara bakıyorsunuz demektir.

Versace’nin iddialı ve havalı tasarımlara sahip döşemelik kumaşları ile ihtişamlı oturma odalarına artık siz de çok yakınsınız. Dilediğiniz Versace kumaş modelini seçerek dünyanıon en lüks markalarından birini evinize kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Dokuması ve kullanılan materyalleri ile de lüksü sonuna kadar yaşatmaya hazır olan Versace döşeme kumaşları ile en rahat ve yumuşak koltuk ve kanepelere sahip olabilirsiniz. Üzerinden kalkmek istemeyeceğiniz oturma grupları için kendi zevkinize en uygun olan Versace kumaş modelini seçin, krallara layık bir görüntüde olan evinizin konforu da hiç geride kalmayacaktır.

Versace kumaşların ömürleri de sıradan kumaşlarla kıyaslandığı zaman çok daha uzundur. Versace koltuk kumaşlarının işlemeleri diğer kumaşların aksine birkaç ay içinde silinmez. Yoğun ve canlı renkleri tekrar tekrar temizlenmeye ve direkt güneş ışığında saatlerce kalmaya rağmen solukluk göstermeyecektir. Versace koltuk kumaşları sadece gösterişli ve havalı görüntü sağlamaz. Aynı zamanda ödediğiniz paranın tam karşılığını ve fazlasını verecek şekilde yıpranmaz, yıllara karşı dayanıklıdır. Sökükler ve yırtıklar kolayca görülmez. Kolayca temizlenir ve leke tutmaz. Özel bir bakıma ihtiyacı olmadan zarafetini hisettirir. Evcil hayvanlarınız olsa dahi hiç çekinmeden evinizin her odasında kullanabilirsiniz.

Versace döşemelik kumaşlar iş yerleri için de ideal bir seçim olacaktır. Iş yerinizin ya da ofisinizin ciddi havasını hafifletmek, gösteriş ve zarifliği yansıtmak istiyorsanız Versace döşemelik kumaşlarıyla kaplanmış oturma grupları muhteşem bir dokunuş olacaktır.

Versace Perdelik Kumaş

Versace ev tekstil ürünleri perde yapımında da dünyada en çok tercih edilenlar arsında yer alırlar. Kalın dokunmuş tok kumaşları perde yapımı için ideal özelliklere sahiptir.

Iyi bir perdeden beklenen belli özellikler bulunur. Bunlar arasında öncelikli olan güneş ışıklarının içeri girmesinin engellenmesidir. Versace kumaşlardan dikilmiş perdeler sık dokumaları sayesinde günün en sıcak saatlerinde dik gelen güneş ışınlarının içeri girmesini engeller

Aynı zamanda da geceleri ideal bir uyku ve ev içinin mahreminin korunmasını sağlar. Tamamen kapatılmış perdeler dışarıdan girecek sokak ışıkları, araba farları ve ay ışığının girmesine izin vermez. Bu da Versace kumaşları yatak odaları için ideal malzeme yapar

Versace kumaşlar ister perdelerde ister döşemelik olarak kullanılsın lüks dokusu ve benzersiz tasarımları sayesinde kendini her zaman belli eder. Şıklığın, karizmanın ve stilin yıllardır adresi olan Versace’nin kendine has tasarımları uzaktan bile kendini belli eder. Kendinizi ve evinizi şımartmak ama aynı zamanda da kaliteli ve pratik mobilyalara sahip olmak istiyorsanız evinizi Versace’nin dokunmayı bırakmak istemeyeceğiniz kumaşlara bırakın. Italyan zarifliğini ve ihtişamını yaşadığınız alanlara taşımak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bütün modeller sadece bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.