fbpx
Dekorunuz için hangi perdelerin uygun olduğu konusunda tasarımcımızın tavsiyelerine mi ihtiyacınız var?

Dairenin genel tasarımında perdeler önemli bir rol oynar ve odanın genel görünümünü değiştirebilir ve buna kişilik katabilir.Doğru perde seçimi iç mekanınıza sadece estetiğe değil,aynı zamanda işlevsel rahatlığa da katkıda bulunacaktır. Ancak odanın genel görünümü için hangi perdelerin uygun olduğunu hemen belirlemek mümkün değildir, bu yüzden bir profesyonel ile iletişime geçmek daha iyidir.

Bir perde tasarımcısına ihtiyacınız var mı?

Firmamız tamamen ücretsiz hizmet vermeye hazırdır. Kalifiye bir uzman otelinizin, yatak odanızın, kır evinizin, salonunuzun ve diğer tesislerin iç mekanları için perdelerini seçmenize yardımcı olacaktır. İhtiyacınız olan tek şey, bizleri aramak ve tasarımcımızın evinizi ziyaret etmesidir.

Ölçü ve Keşif

Perdeleri satın almadan önce, onların şeklini ve boyutunu belirlemeniz gerekir. İç mekanınız için gerekli perdeleri uygulayacağımız noktaların ölçüsü için sizlere uzman bir görüşme sunuyoruz.
Perde seçimi, odanın genel iç kısmının oluşmasının en önemli kısımlarından birisidir. Boyutlarda hata yapmamak ve fazla ödeme yapmamak için istenen perdelerin ölçülerini doğru hesaplayan profesyonel bir ekip ile çalışmalısınız. Ayrıca ekibimiz ihtiyaçlarınız ve tercihleriniz doğrultusunda malzemenin maliyetini hesaplayacaktır.
Perdelerin doğru boyutu ve şekli, evinizin evine içine şıklık ve estetik katacaktır. Ayrıca konfor ve güzel bir atmosfer katacaktır.

Perdeleri Tasarlama

Perdelerinizin nasıl görüneceğini şekillendirmekte en önemli adım, tasarlamak ve onaylamaktır.
Tasarımcımız, tasarım projenizin tüm nüanslarını sizinle tartıştıktan sonra, geliştirmeye aktaracaktır. Siparişleriniz deneyimli ustalarımızın ellerine düşecek ve sadece nihai sonucu onaylamak veya değişiklik yapmak için işin tamamlanmasını beklemek zorunda kalacaksınız.
Bir tasarım projesi iç mekanınızı şekillendirmede çok önemli bir adımdır. Perde stilinin odanın genel stilistik özellikleri ile birleştirilmesi gerektiğini anlamak önemlidir. Genellikle insanlar bazı perdelerin tüm odalara sığabileceğine inanma hatalarını yaparlar. Öyle değil çünkü perdelerin estetik bileşeni tek işlevi değildir. Uzmanlarımız bu tür hatalardan kaçınmanıza ve en iyi çözümleri yapmanıza yardımcı olacaktır.

Seçkin perdelerin siparişe göre uyarlanması

Odanızın havasını değiştirecek perdelerinizin son adımı dikiş evresidir. Uzman personelimiz, atölyemizde profesyonel çalışmayla mükemmel sonuçları ortaya koymaktadırlar.

Montaj

Perde montajı, tüm performansın genel bir resmini oluşturması ve perde tasarımının mükemmeliyeti konusunda önemli bir katkı sağlar. Perde ekipmanlarının, bir bütün olarak ideal olması önemlidir.
Perdelerin tasarımı ve dikilmesi ile ilgili hizmetlerinin yanı sıra firmamız ayrıca perde montajı ve tadilat hizmetleri de sunmaktadır.
Perde ekipmanlarının seçimi ve montajı odanın genel konseptinin oluşumunda önemlidir. Firmamız sizlere mekanizma, motor ve manuel bir çok alternatif sunmaktadır.